P8025100-116 | Branches De Pin Wc, Grey Botanical - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025100.116.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025100.116.0 |
| Pattern Name | Branches De Pin Wc |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 39.37" |
| Vert. Repeat | 25.75" |
| Horz. Repeat | 19.68" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | GREY |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P8025100-116 | Branches De Pin Wc, Grey Botanical - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025100.116.0
P8025100-116 | Branches De Pin Wc, Grey Botanical - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025100.116.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025100.116.0 |
| Pattern Name | Branches De Pin Wc |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 39.37" |
| Vert. Repeat | 25.75" |
| Horz. Repeat | 19.68" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | GREY |
| Theme | Botanical |
Original: $236.25
-65%$236.25
$82.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025100.116.0 |
| Pattern Name | Branches De Pin Wc |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 39.37" |
| Vert. Repeat | 25.75" |
| Horz. Repeat | 19.68" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | GREY |
| Theme | Botanical |

















