P8025103-711 | Frise Palmette, Pink Border - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025103.711.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025103.711.0 |
| Pattern Name | Frise Palmette |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 7.87" |
| Vert. Repeat | 7.87" |
| Horz. Repeat | 7.87" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | PINK |
| Theme | Border |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P8025103-711 | Frise Palmette, Pink Border - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025103.711.0
P8025103-711 | Frise Palmette, Pink Border - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025103.711.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025103.711.0 |
| Pattern Name | Frise Palmette |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 7.87" |
| Vert. Repeat | 7.87" |
| Horz. Repeat | 7.87" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | PINK |
| Theme | Border |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025103.711.0 |
| Pattern Name | Frise Palmette |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 7.87" |
| Vert. Repeat | 7.87" |
| Horz. Repeat | 7.87" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | PINK |
| Theme | Border |












