P8025109-13 | Aureille, Aqua Botanical - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025109.13.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025109.13.0 |
| Pattern Name | Aureille |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 55%;SYNTHETIC - 21%;OTHER - 20%;BINDER - 4% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P8025109-13 | Aureille, Aqua Botanical - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025109.13.0
P8025109-13 | Aureille, Aqua Botanical - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025109.13.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025109.13.0 |
| Pattern Name | Aureille |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 55%;SYNTHETIC - 21%;OTHER - 20%;BINDER - 4% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Original: $403.20
-65%$403.20
$141.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025109.13.0 |
| Pattern Name | Aureille |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 55%;SYNTHETIC - 21%;OTHER - 20%;BINDER - 4% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |

















