P8025112-50 | Vezere, Navy Botanical - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025112.50.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025112.50.0 |
| Pattern Name | Vezere |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 55%;SYNTHETIC - 21%;OTHER - 20%;BINDER - 4% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P8025112-50 | Vezere, Navy Botanical - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025112.50.0
P8025112-50 | Vezere, Navy Botanical - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025112.50.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025112.50.0 |
| Pattern Name | Vezere |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 55%;SYNTHETIC - 21%;OTHER - 20%;BINDER - 4% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025112.50.0 |
| Pattern Name | Vezere |
| Collection | Jardin De Maclot Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 55%;SYNTHETIC - 21%;OTHER - 20%;BINDER - 4% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |

















