Pbfc-3536-161 | Mayfield Wallpaper, White Botanical - Lee Jofa Wallpaper - Pbfc-3536.161.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | PBFC-3536.161.0 |
| Pattern Name | Mayfield Wallpaper |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 20.25" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 36%;POLYESTER - 16% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pbfc-3536-161 | Mayfield Wallpaper, White Botanical - Lee Jofa Wallpaper - Pbfc-3536.161.0
Pbfc-3536-161 | Mayfield Wallpaper, White Botanical - Lee Jofa Wallpaper - Pbfc-3536.161.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | PBFC-3536.161.0 |
| Pattern Name | Mayfield Wallpaper |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 20.25" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 36%;POLYESTER - 16% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $172.50
-65%$172.50
$60.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | PBFC-3536.161.0 |
| Pattern Name | Mayfield Wallpaper |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 20.25" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 36%;POLYESTER - 16% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















