Pcl7031/02 | Oiseau Fleur Graphite - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PCL7031-02 |
| Pattern Name | Oiseau Fleur Graphite |
| WEIGHT GSM | 350 |
| Width | 60cm (23 ½) |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pcl7031/02 | Oiseau Fleur Graphite - Designer Guild Wallpaper
Pcl7031/02 | Oiseau Fleur Graphite - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PCL7031-02 |
| Pattern Name | Oiseau Fleur Graphite |
| WEIGHT GSM | 350 |
| Width | 60cm (23 ½) |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
Original: $681.80
-65%$681.80
$238.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PCL7031-02 |
| Pattern Name | Oiseau Fleur Graphite |
| WEIGHT GSM | 350 |
| Width | 60cm (23 ½) |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |

















