Pdg1127/01 | Jangal Zinc - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1127-01 |
| Pattern Name | Jangal Zinc |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1127/01 | Jangal Zinc - Designer Guild Wallpaper
Pdg1127/01 | Jangal Zinc - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1127-01 |
| Pattern Name | Jangal Zinc |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Botanical |
Original: $256.20
-65%$256.20
$89.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1127-01 |
| Pattern Name | Jangal Zinc |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Botanical |

















