Pdg1133/01 | Assam Blossom Platinum - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1133-01 |
| Pattern Name | Assam Blossom Platinum |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1133/01 | Assam Blossom Platinum - Designer Guild Wallpaper
Pdg1133/01 | Assam Blossom Platinum - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1133-01 |
| Pattern Name | Assam Blossom Platinum |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1133-01 |
| Pattern Name | Assam Blossom Platinum |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |

















