Pdg1133/02 | Assam Blossom Sage - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1133-02 |
| Pattern Name | Assam Blossom Sage |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1133/02 | Assam Blossom Sage - Designer Guild Wallpaper
Pdg1133/02 | Assam Blossom Sage - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1133-02 |
| Pattern Name | Assam Blossom Sage |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1133-02 |
| Pattern Name | Assam Blossom Sage |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















