Pdg1145/01 | Manohari Grasscloth Blossom - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1145-01 |
| Pattern Name | Manohari Grasscloth Blossom |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1145/01 | Manohari Grasscloth Blossom - Designer Guild Wallpaper
Pdg1145/01 | Manohari Grasscloth Blossom - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1145-01 |
| Pattern Name | Manohari Grasscloth Blossom |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1145-01 |
| Pattern Name | Manohari Grasscloth Blossom |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















