Pdg1145/02 | Manohari Grasscloth Delft - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1145-02 |
| Pattern Name | Manohari Grasscloth Delft |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1145/02 | Manohari Grasscloth Delft - Designer Guild Wallpaper
Pdg1145/02 | Manohari Grasscloth Delft - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1145-02 |
| Pattern Name | Manohari Grasscloth Delft |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1145-02 |
| Pattern Name | Manohari Grasscloth Delft |
| WEIGHT GSM | 200 |
| Width | 85cm (33 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |

















