Pdg1201/01 | Clay Collage - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1201-01 |
| Pattern Name | Clay Collage |
| WEIGHT GSM | 465 |
| Width | 68.5cm (26.9685") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1201/01 | Clay Collage - Designer Guild Wallpaper
Pdg1201/01 | Clay Collage - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1201-01 |
| Pattern Name | Clay Collage |
| WEIGHT GSM | 465 |
| Width | 68.5cm (26.9685") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1201-01 |
| Pattern Name | Clay Collage |
| WEIGHT GSM | 465 |
| Width | 68.5cm (26.9685") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |











