W3719-540 | Kravet Design, Blue Abstract - Kravet Design Wallpaper - W3719.540.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W3719.540.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W3719-540 | Kravet Design, Blue Abstract - Kravet Design Wallpaper - W3719.540.0
W3719-540 | Kravet Design, Blue Abstract - Kravet Design Wallpaper - W3719.540.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W3719.540.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Original: $165.00
-65%$165.00
$57.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W3719.540.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |











