W4266-50 | Stacked Wp, Blue Abstract - Kravet Couture Wallpaper - W4266.50.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4266.50.0 |
| Pattern Name | Stacked Wp |
| Collection | Art District Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 36.39" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4266-50 | Stacked Wp, Blue Abstract - Kravet Couture Wallpaper - W4266.50.0
W4266-50 | Stacked Wp, Blue Abstract - Kravet Couture Wallpaper - W4266.50.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4266.50.0 |
| Pattern Name | Stacked Wp |
| Collection | Art District Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 36.39" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Original: $373.50
-65%$373.50
$130.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4266.50.0 |
| Pattern Name | Stacked Wp |
| Collection | Art District Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 36.39" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |











