Pdg1204/02 | Kawana - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1204-02 |
| Pattern Name | Kawana |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1204/02 | Kawana - Designer Guild Wallpaper
Pdg1204/02 | Kawana - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1204-02 |
| Pattern Name | Kawana |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $471.80
-65%$471.80
$165.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1204-02 |
| Pattern Name | Kawana |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















