Pdg680/03 | Ciottoli - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG680-03 |
| Pattern Name | Ciottoli |
| WEIGHT GSM | 320 |
| Width | 68.5cm (26¾) |
| Repeat CM (INS) | 68.5cm (26¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg680/03 | Ciottoli - Designer Guild Wallpaper
Pdg680/03 | Ciottoli - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG680-03 |
| Pattern Name | Ciottoli |
| WEIGHT GSM | 320 |
| Width | 68.5cm (26¾) |
| Repeat CM (INS) | 68.5cm (26¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG680-03 |
| Pattern Name | Ciottoli |
| WEIGHT GSM | 320 |
| Width | 68.5cm (26¾) |
| Repeat CM (INS) | 68.5cm (26¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |

















