Pdg714/02 | Sibylla - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG714-02 |
| Pattern Name | Sibylla |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 53cm (20¾) |
| Repeat CM (INS) | 64cm (25) |
| Country of Origin | BE |
| Color | Neutral |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg714/02 | Sibylla - Designer Guild Wallpaper
Pdg714/02 | Sibylla - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG714-02 |
| Pattern Name | Sibylla |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 53cm (20¾) |
| Repeat CM (INS) | 64cm (25) |
| Country of Origin | BE |
| Color | Neutral |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG714-02 |
| Pattern Name | Sibylla |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 53cm (20¾) |
| Repeat CM (INS) | 64cm (25) |
| Country of Origin | BE |
| Color | Neutral |
| Theme | Animals |

















