Psw1693Rl | Rifle Paper Co P+S 5Th Edition, Elodie - York Wallpaper
| Brand | Rifle Paper Co. |
| Pattern Number | PSW1693RL |
| Pattern Name | Elodie |
| Collection | Rifle Paper Co P+S 5th Edition |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Peel & Stick |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Fully Removable |
| Coverage | About 45 square feet |
| Color | Purple |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Psw1693Rl | Rifle Paper Co P+S 5Th Edition, Elodie - York Wallpaper
Psw1693Rl | Rifle Paper Co P+S 5Th Edition, Elodie - York Wallpaper
| Brand | Rifle Paper Co. |
| Pattern Number | PSW1693RL |
| Pattern Name | Elodie |
| Collection | Rifle Paper Co P+S 5th Edition |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Peel & Stick |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Fully Removable |
| Coverage | About 45 square feet |
| Color | Purple |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Rifle Paper Co. |
| Pattern Number | PSW1693RL |
| Pattern Name | Elodie |
| Collection | Rifle Paper Co P+S 5th Edition |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Peel & Stick |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Fully Removable |
| Coverage | About 45 square feet |
| Color | Purple |
| Theme | Botanical |

















