Psw1704Rl | Garden Muse Pswp, Crown Canopy - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | PSW1704RL |
| Pattern Name | Crown Canopy |
| Collection | Garden Muse PSWP |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Peel & Stick |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Fully Removable |
| Coverage | About 45 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Psw1704Rl | Garden Muse Pswp, Crown Canopy - York Wallpaper
Psw1704Rl | Garden Muse Pswp, Crown Canopy - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | PSW1704RL |
| Pattern Name | Crown Canopy |
| Collection | Garden Muse PSWP |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Peel & Stick |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Fully Removable |
| Coverage | About 45 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Original: $178.50
-65%$178.50
$62.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | PSW1704RL |
| Pattern Name | Crown Canopy |
| Collection | Garden Muse PSWP |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Peel & Stick |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Fully Removable |
| Coverage | About 45 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |

















