S7447 Aloe | Leaf, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
View Greenhouse Fabric Pattern S7447 Aloe
. Enjoy this rare Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7447 Aloe |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Polyester, 50% Cotton (Embroidery: 100% Viscose) |
| Theme | Leaf |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7447 Aloe | Leaf, Grey - Greenhouse Fabric
S7447 Aloe | Leaf, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
View Greenhouse Fabric Pattern S7447 Aloe
. Enjoy this rare Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7447 Aloe |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Polyester, 50% Cotton (Embroidery: 100% Viscose) |
| Theme | Leaf |
| Color | Grey |
$128.00
S7447 Aloe | Leaf, Grey - Greenhouse Fabric—
$128.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
View Greenhouse Fabric Pattern S7447 Aloe
. Enjoy this rare Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7447 Aloe |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Polyester, 50% Cotton (Embroidery: 100% Viscose) |
| Theme | Leaf |
| Color | Grey |











