S7503 Canyon | Small Scales, Orange - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric Item S7503 Canyon
. Enjoy this stylish Fabric. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7503 Canyon |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Small Scales |
| Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7503 Canyon | Small Scales, Orange - Greenhouse Fabric
S7503 Canyon | Small Scales, Orange - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric Item S7503 Canyon
. Enjoy this stylish Fabric. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7503 Canyon |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Small Scales |
| Color | Orange |
$88.00
S7503 Canyon | Small Scales, Orange - Greenhouse Fabric—
$88.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric Item S7503 Canyon
. Enjoy this stylish Fabric. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7503 Canyon |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Small Scales |
| Color | Orange |











