S7481 Forest | Floral, Green - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Product S7481 Forest
. Enjoy this impeccable Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7481 Forest |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Spain |
| Content | 100% Cotton |
| Theme | Floral |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7481 Forest | Floral, Green - Greenhouse Fabric
S7481 Forest | Floral, Green - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Product S7481 Forest
. Enjoy this impeccable Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7481 Forest |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Spain |
| Content | 100% Cotton |
| Theme | Floral |
| Color | Green |
$34.30
Original: $98.00
-65%S7481 Forest | Floral, Green - Greenhouse Fabric—
$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Product S7481 Forest
. Enjoy this impeccable Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7481 Forest |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Spain |
| Content | 100% Cotton |
| Theme | Floral |
| Color | Green |













