S7523 Punch | Floral, Red - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Pattern S7523 Punch
. Enjoy this stylish Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7523 Punch |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 81% Viscose, 19% Polyester |
| Theme | Floral |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7523 Punch | Floral, Red - Greenhouse Fabric
S7523 Punch | Floral, Red - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Pattern S7523 Punch
. Enjoy this stylish Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7523 Punch |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 81% Viscose, 19% Polyester |
| Theme | Floral |
| Color | Red |
$128.00
S7523 Punch | Floral, Red - Greenhouse Fabric—
$128.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Pattern S7523 Punch
. Enjoy this stylish Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7523 Punch |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 81% Viscose, 19% Polyester |
| Theme | Floral |
| Color | Red |













