S7626 Birch | Geometric, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7626 Birch |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 75.42% Polyester, 24.58% Recycled Polyester |
| Theme | Geometric |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7626 Birch | Geometric, Beige - Greenhouse Fabric
S7626 Birch | Geometric, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7626 Birch |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 75.42% Polyester, 24.58% Recycled Polyester |
| Theme | Geometric |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7626 Birch |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 75.42% Polyester, 24.58% Recycled Polyester |
| Theme | Geometric |
| Color | Beige |












