SCWP81388PS0008 | Zebras | Removable, Denim - Scalamandre Wallpaper
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP81388PS0008 |
| Pattern Name | Zebras | Removable |
| Color Name | Denim |
| Width | 20.5" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 6 |
| Content | 15 OZ SELF-ADHESIVE COMMERCIAL VINYL |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCWP81388PS0008 | Zebras | Removable, Denim - Scalamandre Wallpaper
SCWP81388PS0008 | Zebras | Removable, Denim - Scalamandre Wallpaper
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP81388PS0008 |
| Pattern Name | Zebras | Removable |
| Color Name | Denim |
| Width | 20.5" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 6 |
| Content | 15 OZ SELF-ADHESIVE COMMERCIAL VINYL |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP81388PS0008 |
| Pattern Name | Zebras | Removable |
| Color Name | Denim |
| Width | 20.5" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 6 |
| Content | 15 OZ SELF-ADHESIVE COMMERCIAL VINYL |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |

















