T10548 | Breckenridge, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10548 |
| Pattern Name | Breckenridge |
| Collection | Boxwood |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T10548 | Breckenridge, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
T10548 | Breckenridge, Spa Blue - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10548 |
| Pattern Name | Breckenridge |
| Collection | Boxwood |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Jacobean |
Original: $144.00
-65%$144.00
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10548 |
| Pattern Name | Breckenridge |
| Collection | Boxwood |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Non Woven |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 9 yd (8.23 m) |
| Color | Blue |
| Theme | Jacobean |

















