Tl10192.19.0 | Hengrave Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10192.19.0 |
| Pattern Name | Hengrave Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 3.5" |
| Vert. Repeat | 1" |
| Horz. Repeat | 1.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 83%;FIBRANNE - 17% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Diamond/Ogee |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Tl10192.19.0 | Hengrave Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
Tl10192.19.0 | Hengrave Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10192.19.0 |
| Pattern Name | Hengrave Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 3.5" |
| Vert. Repeat | 1" |
| Horz. Repeat | 1.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 83%;FIBRANNE - 17% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Diamond/Ogee |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10192.19.0 |
| Pattern Name | Hengrave Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 3.5" |
| Vert. Repeat | 1" |
| Horz. Repeat | 1.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 83%;FIBRANNE - 17% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | White |
| Theme | Diamond/Ogee |












