Tl10195.30.0 | Elston Velvet Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10195.30.0 |
| Pattern Name | Elston Velvet Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 2.75" |
| Vert. Repeat | 2.75" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 56%;COTTON - 44% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Sage |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Tl10195.30.0 | Elston Velvet Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
Tl10195.30.0 | Elston Velvet Tape, Whitley Hall Trim - Lee Jofa Trim
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10195.30.0 |
| Pattern Name | Elston Velvet Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 2.75" |
| Vert. Repeat | 2.75" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 56%;COTTON - 44% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Sage |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | TL10195.30.0 |
| Pattern Name | Elston Velvet Tape |
| Collection | Whitley Hall Trim |
| Width | 2.75" |
| Vert. Repeat | 2.75" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 56%;COTTON - 44% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Sage |
| Theme | Stripes |












