TM24433 | Galaxy Mural, Graphite and Champagne - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | TM24433 |
| Pattern Name | Galaxy Mural |
| Collection | Yutori |
| Width | 110 in (279.40 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Abaca on Foil 3 Panel Mural Set |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

TM24433 | Galaxy Mural, Graphite and Champagne - Thibaut Wallpaper
TM24433 | Galaxy Mural, Graphite and Champagne - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | TM24433 |
| Pattern Name | Galaxy Mural |
| Collection | Yutori |
| Width | 110 in (279.40 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Abaca on Foil 3 Panel Mural Set |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | TM24433 |
| Pattern Name | Galaxy Mural |
| Collection | Yutori |
| Width | 110 in (279.40 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Abaca on Foil 3 Panel Mural Set |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |

















