TM24453 | Blossom Mural, Blue - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | TM24453 |
| Pattern Name | Blossom Mural |
| Collection | Yutori |
| Width | 108 in (274.32 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Non Woven 2 Panel Mural Set |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

TM24453 | Blossom Mural, Blue - Thibaut Wallpaper
TM24453 | Blossom Mural, Blue - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | TM24453 |
| Pattern Name | Blossom Mural |
| Collection | Yutori |
| Width | 108 in (274.32 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Non Woven 2 Panel Mural Set |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | TM24453 |
| Pattern Name | Blossom Mural |
| Collection | Yutori |
| Width | 108 in (274.32 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Non Woven 2 Panel Mural Set |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |

















