Vp1334 | Jardin, Priti Grey Floral Grid - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1334 |
| Pattern Name | Priti Grey Floral Grid |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Vp1334 | Jardin, Priti Grey Floral Grid - Antonina Vella Wallpaper
Vp1334 | Jardin, Priti Grey Floral Grid - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1334 |
| Pattern Name | Priti Grey Floral Grid |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1334 |
| Pattern Name | Priti Grey Floral Grid |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
























