Vp1401 | Jardin, Parc Multicolor Garden Dreams - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1401 |
| Pattern Name | Parc Multicolor Garden Dreams |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Vp1401 | Jardin, Parc Multicolor Garden Dreams - Antonina Vella Wallpaper
Vp1401 | Jardin, Parc Multicolor Garden Dreams - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1401 |
| Pattern Name | Parc Multicolor Garden Dreams |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | VP1401 |
| Pattern Name | Parc Multicolor Garden Dreams |
| Collection | Jardin |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
























