Vr1535 | Caviar, Cotswolds Poppies - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | VR1535 |
| Pattern Name | Cotswolds Poppies |
| Collection | Caviar |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 27" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Vr1535 | Caviar, Cotswolds Poppies - Ronald Redding Wallpaper
Vr1535 | Caviar, Cotswolds Poppies - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | VR1535 |
| Pattern Name | Cotswolds Poppies |
| Collection | Caviar |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 27" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Original: $161.50
-65%$161.50
$56.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | VR1535 |
| Pattern Name | Cotswolds Poppies |
| Collection | Caviar |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 27" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |

















