W0157/05 | Dalton, Neutral Textured - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0157/05 |
| Pattern Name | Dalton |
| Collection | Clarke & Clarke Marianne Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0157/05 | Dalton, Neutral Textured - Clarke And Clarke Wallpaper
W0157/05 | Dalton, Neutral Textured - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0157/05 |
| Pattern Name | Dalton |
| Collection | Clarke & Clarke Marianne Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Textured |
Original: $240.98
-65%$240.98
$84.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0157/05 |
| Pattern Name | Dalton |
| Collection | Clarke & Clarke Marianne Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Textured |
























