W0185/04 | Kisumu, Black Toile - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0185/04 |
| Pattern Name | Kisumu |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 25.19" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Toile |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0185/04 | Kisumu, Black Toile - Clarke And Clarke Wallpaper
W0185/04 | Kisumu, Black Toile - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0185/04 |
| Pattern Name | Kisumu |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 25.19" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Toile |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0185/04 |
| Pattern Name | Kisumu |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 25.19" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Toile |






















