W0190/02 | Pokot, Neutral Animals - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0190/02 |
| Pattern Name | Pokot |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 12.59" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0190/02 | Pokot, Neutral Animals - Clarke And Clarke Wallpaper
W0190/02 | Pokot, Neutral Animals - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0190/02 |
| Pattern Name | Pokot |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 12.59" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Animals |
Original: $190.58
-65%$190.58
$66.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0190/02 |
| Pattern Name | Pokot |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 12.59" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Animals |

















