W0196/02 | Mirabell, Multi Color Botanical - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0196/02 |
| Pattern Name | Mirabell |
| Collection | Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering |
| Width | 20.47" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0196/02 | Mirabell, Multi Color Botanical - Clarke And Clarke Wallpaper
W0196/02 | Mirabell, Multi Color Botanical - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0196/02 |
| Pattern Name | Mirabell |
| Collection | Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering |
| Width | 20.47" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
Original: $206.33
-65%$206.33
$72.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0196/02 |
| Pattern Name | Mirabell |
| Collection | Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering |
| Width | 20.47" |
| Vert. Repeat | 20.47" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |

















