W0199/05 | Standen, Neutral Floral - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0199/05 |
| Pattern Name | Standen |
| Collection | Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering |
| Width | 20.47" |
| Vert. Repeat | 10.23" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0199/05 | Standen, Neutral Floral - Clarke And Clarke Wallpaper
W0199/05 | Standen, Neutral Floral - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0199/05 |
| Pattern Name | Standen |
| Collection | Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering |
| Width | 20.47" |
| Vert. Repeat | 10.23" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Floral |
Original: $127.58
-65%$127.58
$44.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0199/05 |
| Pattern Name | Standen |
| Collection | Clarke & Clarke Secret Garden Wallcovering |
| Width | 20.47" |
| Vert. Repeat | 10.23" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Neutral |
| Theme | Floral |




















