W0223/03 | Herrara, Black Stripes - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0223/03 |
| Pattern Name | Herrara |
| Collection | Clarke & Clarke Metropolitan Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0223/03 | Herrara, Black Stripes - Clarke And Clarke Wallpaper
W0223/03 | Herrara, Black Stripes - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0223/03 |
| Pattern Name | Herrara |
| Collection | Clarke & Clarke Metropolitan Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0223/03 |
| Pattern Name | Herrara |
| Collection | Clarke & Clarke Metropolitan Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |






















