W4176-315 | Kravet Design, W4176-315 Animals - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4176.315.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Panel Designs |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 108" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | CELLULOSE - 80%;ACRYLIC LATEX - 20% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Teal |
| Theme | Animals |
| Notes | SOLD AS A+B+C+D SET ON RL;W4189 SISAL VER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4176-315 | Kravet Design, W4176-315 Animals - Kravet Wallpaper
W4176-315 | Kravet Design, W4176-315 Animals - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4176.315.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Panel Designs |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 108" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | CELLULOSE - 80%;ACRYLIC LATEX - 20% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Teal |
| Theme | Animals |
| Notes | SOLD AS A+B+C+D SET ON RL;W4189 SISAL VER |
Original: $123.00
-65%$123.00
$43.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4176.315.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Panel Designs |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 108" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | CELLULOSE - 80%;ACRYLIC LATEX - 20% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Teal |
| Theme | Animals |
| Notes | SOLD AS A+B+C+D SET ON RL;W4189 SISAL VER |

















