W4276-11 | Kravet Design, Grey Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4276.11.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4276.11.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 31.7" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 60%;PAPER - 40% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4276-11 | Kravet Design, Grey Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4276.11.0
W4276-11 | Kravet Design, Grey Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4276.11.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4276.11.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 31.7" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 60%;PAPER - 40% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4276.11.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 31.7" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 60%;PAPER - 40% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |

















