W4293-340 | Kravet Design, Gold Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4293.340.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4293.340.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |
| Notes | ROLL SIZE:20.5" X 11 YDS |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4293-340 | Kravet Design, Gold Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4293.340.0
W4293-340 | Kravet Design, Gold Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4293.340.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4293.340.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |
| Notes | ROLL SIZE:20.5" X 11 YDS |
Original: $116.93
-65%$116.93
$40.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4293.340.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |
| Notes | ROLL SIZE:20.5" X 11 YDS |

















