W4296-517 | Kravet Design, Pink Floral - Kravet Design Wallpaper - W4296.517.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4296.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
| Notes | ROLL SIZE:27" X 9YDS |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4296-517 | Kravet Design, Pink Floral - Kravet Design Wallpaper - W4296.517.0
W4296-517 | Kravet Design, Pink Floral - Kravet Design Wallpaper - W4296.517.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4296.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
| Notes | ROLL SIZE:27" X 9YDS |
Original: $133.43
-65%$133.43
$46.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4296.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
| Notes | ROLL SIZE:27" X 9YDS |




















