W4301-517 | Kravet Design, Floral - Kravet Wallpaper
Panels A & B Pkgd In 1 Continuos Roll
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4301.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | White |
| Theme | Floral |
| Notes | PANELS A & B PKGD IN 1 CONTINUOS ROLL |
Purchase Kravet Wallpaper SKU W4301.517.0 pattern name Kravet Design from the collection Rifle Paper Co Third Edition. Enjoy this W4301-517 Floral Wallpaper. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


W4301-517 | Kravet Design, Floral - Kravet Wallpaper
W4301-517 | Kravet Design, Floral - Kravet Wallpaper
Panels A & B Pkgd In 1 Continuos Roll
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4301.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | White |
| Theme | Floral |
| Notes | PANELS A & B PKGD IN 1 CONTINUOS ROLL |
Purchase Kravet Wallpaper SKU W4301.517.0 pattern name Kravet Design from the collection Rifle Paper Co Third Edition. Enjoy this W4301-517 Floral Wallpaper. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Panels A & B Pkgd In 1 Continuos Roll
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4301.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | White |
| Theme | Floral |
| Notes | PANELS A & B PKGD IN 1 CONTINUOS ROLL |
Purchase Kravet Wallpaper SKU W4301.517.0 pattern name Kravet Design from the collection Rifle Paper Co Third Edition. Enjoy this W4301-517 Floral Wallpaper. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.




















