W4301-817 | Kravet Design, Floral - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4301.817.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
| Notes | PANELS A & B PKGD IN 1 CONTINUOS ROLL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4301-817 | Kravet Design, Floral - Kravet Wallpaper
W4301-817 | Kravet Design, Floral - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4301.817.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
| Notes | PANELS A & B PKGD IN 1 CONTINUOS ROLL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4301.817.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
| Notes | PANELS A & B PKGD IN 1 CONTINUOS ROLL |




















