W4303-517 | Kravet Design, Floral - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4303.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 108" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
| Notes | PANELS A, B, C & D PKGD IN 1 CONTINUOS RL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4303-517 | Kravet Design, Floral - Kravet Wallpaper
W4303-517 | Kravet Design, Floral - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4303.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 108" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
| Notes | PANELS A, B, C & D PKGD IN 1 CONTINUOS RL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4303.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Rifle Paper Co Third Edition |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 108" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
| Notes | PANELS A, B, C & D PKGD IN 1 CONTINUOS RL |




















