W4304-30 | Kravet Design, Green Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4304.30.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4304.30.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Candice Olson Natural Discovery |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4304-30 | Kravet Design, Green Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4304.30.0
W4304-30 | Kravet Design, Green Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4304.30.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4304.30.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Candice Olson Natural Discovery |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $194.93
-65%$194.93
$68.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4304.30.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Candice Olson Natural Discovery |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















