W4307-511 | Kravet Design, Brown Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4307.511.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4307.511.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Candice Olson Natural Discovery |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4307-511 | Kravet Design, Brown Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4307.511.0
W4307-511 | Kravet Design, Brown Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4307.511.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4307.511.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Candice Olson Natural Discovery |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Botanical |
Original: $149.93
-65%$149.93
$52.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4307.511.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Candice Olson Natural Discovery |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 20.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Brown |
| Theme | Botanical |

















