W4328-411 | Kravet Design, Yellow Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4328.411.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4328.411.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC LATEX - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4328-411 | Kravet Design, Yellow Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4328.411.0
W4328-411 | Kravet Design, Yellow Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4328.411.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4328.411.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC LATEX - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4328.411.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Studio Collection Ii |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 75%;ACRYLIC LATEX - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |

















