W4348-21 | Zambia Wp, Grey Animals - Kravet Couture Wallpaper - W4348.21.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4348.21.0 |
| Pattern Name | Zambia Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4348-21 | Zambia Wp, Grey Animals - Kravet Couture Wallpaper - W4348.21.0
W4348-21 | Zambia Wp, Grey Animals - Kravet Couture Wallpaper - W4348.21.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4348.21.0 |
| Pattern Name | Zambia Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4348.21.0 |
| Pattern Name | Zambia Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Animals |
| Notes | 0 |

















